Vítejte na stránkách restaurace Stolovna. Restaurace se nachází v příjemném prostředí pasáže u Diamantů (kousek od čelákovického náměstí) na adrese Sedláčkova 109. Nabízíme obědy pro veřejnost v pracovních dnech vždy od 10:30 – 12:00 hodin. Výběr je ze 3 již hotových jídel dle jídelníčku zároveň Vám můžeme připravit burgery či jiný oběd dle stálého menu.

Jídla připravujeme v souladu s hlavní myšlenkou Ekolandie. Naším cílem je, aby pokrmy byly nejen zdravé, ale také výborně chutnaly. Vaříme z čerstvých surovin, bez umělých dochucovadel a přemíry soli. Velmi rádi používáme jakoukoli zeleninu a na dochucení a ovonění jídel bylinky. Kromě tradičních surovin zařazujeme do jídelníčku i (ne)tradiční suroviny jako bulgur, pohanku, jáhly tak, aby strava byla pestrá.

Jídlo je pro nás inspirací, měníme zaběhnutá pravidla, boříme mýty o tom, že zdravé jídlo nemůže být chutné jídlo. Udělejte něco pro své zdraví a pochutnejte si třeba ve Stolovně!

Stolovna je rovněž výdejním místem pro obědy studentů přihlášených ke stravování v Čelákovicích. Pokud byste preferovali zdravější variantu obědů pro své děti, tak nás kontaktujte a domluvíme se na způsobu přihlášení a následném objednávání obědů.

V odpoledních a večerních hodinách se ve Stolovně konají nepravidelné akce jako např. kurz pečení kváskového chleba, intuitivní kresba apod. Více informací o aktuálně připravovaných akcích naleznete zde.

O víkendech či ve večerních hodinách Vám nabízíme možnost pronajmutí prostor restaurace k soukromým narozeninovým, firemním či jiným oslavám. Na oslavu je možné zajištění cateringu dle Vašeho výběru.Pro více informací a zjištění podmínek nás kontaktujte.

 Aktuální jídelníček 

Menu leden 2020

Menu únor 2020

  

Naši lokální dodavatelé

 Vejce  - AG MAIWALD - středisko Benátky nad Jizerou    https://www.agmaiwald.cz/ 

Mléčné produkty - Polabské mlékárny se sídlem v Poděbradech    www.polabske.cz

Hovězí a vepřové maso – Podblanické maso a uzeniny www.reznik.eu

Pečivo – Mochovská pekárna

 

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.